Γεια χαρά, Επισκέπτης

• Δημοσιεύσεις: 3
  • Karma: 0
ΚΑΝΟΝΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΦΟΡΟΥΜ

? Η εγγραφή και η συμμετοχή σας στο φόρουμ της Σχολικής Βιβλιοθήκης του Γυμνασίου Κονταριώτισσας σημαίνει την πλήρη αποδοχή αυτών των κανόνων λειτουργίας.
? Η πρόσβαση σε αυτό το φόρουμ δεν είναι κεκτημένο δικαίωμα κανενός. Πρέπει λοιπόν να το χρησιμοποιείτε με σεβασμό στους κανόνες του.
? Απαγορεύονται τα μηνύματα που έχουν ως αποτέλεσμα τη δημιουργία έριδων. Σεβαστείτε όλα τα μέλη ακόμη κι αν διαφωνείτε. Σεβαστείτε όλα τα πρόσωπα φυσικά ή νομικά ακόμη κι αν σας έχουν βλάψει. Να είστε πάντα ευγενικοί.
? Προσωπικές ύβρεις δεν επιτρέπονται πουθενά σε αυτό το φόρουμ. Αυτό συμπεριλαμβάνει και τα προσωπικά μηνύματα που τυχόν ανταλλάσσετε.
? Ρατσιστικά και εθνικιστικά σχόλια απαγορεύονται.
? Δεν επιτρέπεται να σχολιάζετε άλλο χρήστη, σχετικά με τη χρήση της γραμματικής και του συντακτικού ή της ορθογραφίας του.
? Η Βιβλιοθήκη του Γυμνασίου Κονταριώτισσας σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να θεωρηθεί ότι αποδέχεται ή ενστερνίζεται κατά οποιονδήποτε τρόπο τις εκφραζόμενες σε αυτούς τους χώρους προσωπικές ιδέες ή αντιλήψεις.
? Μη χρησιμοποιείτε υλικό που προστατεύεται με πνευματικά δικαιώματα στα θέματα σας.
? Απαγορεύονται οι διαφημίσεις (άμεσες ή έμμεσες)
? Απαγορεύεται η σύνταξη μηνυμάτων σε Greeklish (Ελληνικά με Λατινικούς χαρακτήρες). Μπορείτε να γράφετε μόνο Ελληνικά, πεζά όχι κεφαλαία.
? Απαγορεύεται η δημιουργία περισσότερων του ενός λογαριασμού πρόσβασης σε κάθε φυσικό πρόσωπο.
? Απαγορεύονται τα μηνύματα που παραπέμπουν ή περιέχουν παράνομο, άσεμνο και προσβλητικό περιεχόμενο.
? Υπεύθυνος λειτουργίας είναι ο Administrator του φόρουμ. Αν παραβείτε κάποιον από τους παραπάνω κανόνες, ο Administrator έχει το δικαίωμα να σας διαγράψει από το φόρουμ καθώς και να διαγράψει τα μηνύματα σας.
? Το μέγιστο μέγεθος των εικόνων που μπορείτε να συμπεριλάβετε στα ποστ σας, είναι 529 pixels πλάτος, και 600 pixels ύψος.
? Βεβαιωθείτε ότι τα θέματά σας είναι γραμμένα στο σωστό φόρουμ.
? Σημειώστε ότι πολλές ενότητες του φόρουμ έχουν τις δικές τους υποκατηγορίες. Σιγουρευτείτε πως το θέμα σας είναι γραμμένο στη σωστή υποκατηγορία (αν υπάρχει).
? Αποφύγετε την επανάληψη των θεμάτων.
? Επιλέξτε κατάλληλους τίτλους για τα θέματα σας. Ένα κακό παράδειγμα θα ήταν «Βοήθεια!» ή «Ερώτηση».
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
  • Σελίδα:
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.97 δευτερόλεπτα

Άδεια Creative Commons
Αυτό το εργασία χορηγείται με άδεια Creative Commons Αναφορά Δημιουργού-Μη Εμπορική Χρήση 3.0 Μη εισαγόμενο .

Joomla!. XHTML and CSS.